زندگی نامه استاد

استاد زارع شیرازی مخترع فنون غیرتقلیدی و شیوه فرمولیک برای اولین بار در مداحی کشور می باشند. با سوابق اجرایی مداحی در تجمعات قم و زنجان و استانهای کشور باتربیت ۵۵۰۰ مداح درسطح استانهای کشور و با سوابق تدریس در ارگانها و اماکن استانهای کشور تنها طراح شیوه و اجراییات تمام فرمولیک و تنها طراح خصوصی تک نفره حضوری و مجازی و حضوری تک نفره در تهران و اصفهان می باشد. مبدع و طراح خصوصی تک نفره با هر هنرجو و شیوه تمام کارگاه هر ماه سی تا پنجاه امتحان کارگاهی بصورت تک نفره با استاد. استقبال به کلاس های مجازی استاد زارع شیرازی تک نفره صوتی با استاد از طریق صوت به ۳۰۰ شهر و روستای کشور رسید.


حسن زارع شیرازی درخانواده ای مذهبی در شیراز به دنیا آمد، مادر او از سادات موسوی پور و عالم زاده تا موسی بن جعفر است.
****************
آیت الله موسوی جهرمی ( جد مادری استادزارع شیرازی )
كرامات ايشان اززبان عالم جليل القدرحضرت ايت الله شب زنده دار :::: مريض دوراجاقشان ميگشت بيشك شفا مي گرفت هرحاجتمندي نذر سيادت ايشان ميكرد حاجت روامي شد و اين جريان دراستان فارس بالاخص شهرستان انقلابي جهرم مشهوراست چندين بار دزد در باغ ايشان گم شدوراه فرارنداشت ديواربه امرشان راه ميرفت و ايشان عارفي جليل القدربود وكسي ازاحوال عرفاني ايشان باخبرنيست وازكرامات ايشان است كه اجازه ندادند قبرشان داراي گنبدوبارگاه باشدوگرنه مقام ايشان بالاتراست

********************
********************
قبل از سنین بلوغ مقام دوم قرایت قرانی در استان خود بواسطه نبوغ و پشتکارش بدون استاد قرآن بااجرای سبک عبدالباسط درسوره تکویر بدست آورد و پس از ورود به حوزه علمیه در عرصه اخلاق از وجود عالم جلیل القدر آیت الله سید مهدی شیرازی و آیت الله طباطبایی و آیت الله ابطحی و آیت الله رجایی بهره ها جست.
در عرصه مداحی عاشقانه مراسمات حاج حسن خلج را دنبال کرد و دیوانه وار بپای روضه هایش گریست و امروز بعنوان یکی از مدافعین و اجرا کنندگان سبک حرفه ای روضه از مدرسین قوی و صاحب شیوه بعنوان مخترع فنون مداحی کشور برای اولین بار و مبدع شیوه زودبازده وتضمینی درتدریس مداحی کشور بعنوان استادبنام روضه در قم و تهران و استانهای کشور بحساب می آید.

ایشان تمام دستگاه های ردیف خوانی و آوازی را به سبک عالی در اوایل دهه ۸۰ به اتمام رساند و پس از سال ۸۹ و ورود به پایتخت شور و شعورحسینی
علاقه شدید به استاد حاج غلامرضا عینی فرد پیدا کرد و
از اخلاق و عرفان و سبک جانسوز ایشان استفاده ها کرد و فنون مداحی جدید نوشت و پس از گذشت ۲۰ سال کار حرفه ای و ۱۵ سال تدریس در عرصه مداحی امروز از مادحین حرفه ای بعنوان استاد مداحی بشمار می آید.

شیوه تدریس چندساعته او فقط در یکروز بر افراد مبتدی با هر نوع صدا از اختراعات شاهکار او در عرصه تربیت اجرایی مبتدیان مداحی می باشد که حتی در ارگانهای کشوری در قم و تهران بر مسئولین هم اجرا شد که نام اساتید دانشگاه و مسئولین اشخاص فرهیخته کشوری که هنرجوی استاد در روضه می باشند در کانال سوابق در تلگرام منتشر شده است و ایشان در قم و استانهای کشور بابرگزاری دوره های یکروزه فشرده طی ۵تا۸ساعت و با تربیت شاگردانی مسلط به روضه باب جدیدی رادرتدریس مداحی کشورگشودواکنون هرروزوشب در حال تدریس حرفه ای روضه و مداحی و دستگاه های موسیقی و آواز طبق منویات حضرات محمدوال محمد(سلام الله علیهم) درسطح کشور می باشد.

ایشان با سوابق مطرح در منبر و مداحی سه سال تجمع قم و تجمعات ورامین و مجالس پرشور زنجان در سال ۹۵ به لطف خداوند و عنایت اهل بیت (سلام الله علیهم) خواب و رویای صادقه ای از روز قیامت می بینند و به علت این خواب که تا کنون به احدی محتوای این خواب را تعریف نکرده اند در اول سال ۹۶ کاملا از حوزه علمیه انصراف داده اند و نام ایشان کاملا از سیستم حوزه پاک شده است و مقاله انصراف ایشان در صفحه انصراف از حوزه منتشر شده است.

ایشان الان فقط به عنوان مداح و روضه خوان سید الشهداء (سلام الله علیه) با سوابق اجرایی کلان بعنوان مدرس مطرح مداحی و تنها مخترع شیوه فرمولیک مداحی کشور هر روز و شب در حال تدریس فنون اختراعی خویش به مداحان و شاگردان خود در فضای خصوصی مجازی و خصوصی حضوری می باشند که ثمره ان بیش از ۵۵۰۰ هزار شاگرد مداح در تمام استان های کشور می باشند.

والسلام علی من اتبع الهدی